shqip
english
italiano
greek
france
 
book now
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Mirësevini në Sky Hotel


Sky Hotel ndodhet në qendër të Tiranës, vetëm pak minuta larg nga çdo institucion i rëndësishëm publik Shqiptar. Hoteli ynë ofron vendondodhjen më të favorshme dhe shërbim të shkëlqyer për klientët...

FAIL (the browser should render some flash content, not this).

ROOMS

Dhomat janë krijuar për të siguruar rehati maksimale si dhe për të plotësuar nevojat e atyre që shijojnë stilin. Mund të zgjidhni midis një varieteti të gjerë dhomash, të cilat kanë hyrje të lirë në internet 24/7.

Sherbime ndaj klientit.

Lehtësitë përfshijnë:
Shërbimet ATM/bankare

Kliko per te pare listen e plote
Restoranti dhe Bari PANORAMIK

Bari Panoramik dhe Restoranti i quajtur SKY CLUB është .. me teper
Fitness

Klientët e Sky Hotel nuk kanë pse të heqin dorë nga rutina e tyre e stërvitjes kur .. learn more.
 
Golden Award
"GOLDEN AWARD" i Authentic Albania Quality Mark akorduar ne Prill 2011 nga Projekti i USAID-it Rritje Albania ne bashkepunim me Shoqaten e Turizmin dhe Ministrine e Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve. Ne kete kompeticion morren pjese te gjitha Hotelet ne mbare vendin, prej te cileve 19 Hotele u vleresuan me cmime silver dhe bronze.
Special Offer
SKYHOTEL Tirana © 2016